Bezpečnostní poradenství

K portfoliu našich komplexních služeb patří i bezpečnostní poradenství. V rámci individuálních konzultací Vám pomůžeme vyhodnotit rizikové skutečnosti, které se týkají Vašeho konkrétního případu. Ať už se jedná o problematiku osobní ochrany, ochrany Vašeho podniku nebo soukromého bytu. Obrátit se na nás můžete s jakýmkoliv problémem souvisejícím se službami, které poskytujeme.

Každou situaci nejprve společnými silami vyhodnotíme. Může se snadno stát, že společně najdeme způsob, který zajistí, že nebude třeba nastavení takového stupně ochrany, jak se Vám předtím zdálo. Případně pro vás nalezneme jednodušší, efektivnější a třeba i cenově nejvhodnější řešení. Naším cílem je, abyste se cítili opravdu bezpečně – a pokud lze někde ušetřit, rádi Vám poradíme.

 

Bezpečnostní audit

Náš profesionální tým na přání klientů připravuje bezpečnostní audit pro různé objekty. Jsme schopni najít veškerá slabá místa, pokud existují. Také v tomto případě, bude-li to možné, Vám pomůžeme co nejvíce ušetřit.

Bezpečnostní audit zpracujeme v místě vašeho podnikání, na území České republiky i mimo ni, a zároveň prověříme místní trh s bezpečnostními službami. Poté Vám dáme doporučení, tak abyste se vyhnuli systému pokus – omyl. Klientům můžeme poskytnout našeho specialistu – koordinátora, což v praxi přináší nesporné výhody. Předností je i to, že jsme členy několika asociací, a to nám v mnoha případech velmi pomáhá.