Výcvik

Profesionální služby v této oblasti dělíme do dvou kategorií. Jednou z nich je skupinový výcvik a druhá kategorie se týká výcviku jednotlivců.

Skupinový výcvik je určen pro společnosti a státní složky, ale jedná se také o vypsané kurzy, kterých se účastní jednotlivci, přičemž výcvik se provádí ve skupinách. Stejně jako privátní výcvik jednotlivců či skupinek do pěti osob zahrnuje skupinový výcvik sebeobranu, boj s nožem, teleskopickým obuškem nebo střelnou zbraní. Součástí výcviku je taktická příprava pohybu po městě, v budovách či neznámém prostředí. Vysvětlujeme, co si konkrétně představit pod pojmy jako nutná obrana či krajní nouze, a poskytujeme informace, jak se chovat, abychom se pohybovali v mezích zákona.

Výcvik soukromý se týká jednotlivců, případně skupinek do pěti osob. Při tomto výcviku je výhodou malý počet klientů a větší možnost osobního přístupu. 

Výcvik v sebeobraně probíhá především v tělocvičně v hlavní metropoli Praze. Střelby jsou trénovány na některé z pražských střelnic či v okolí Prahy. Vhodné prostory vybíráme podle typu zbraně, s níž je výcvik prováděn (dlouhá, krátká, brokovnice). Klientům zároveň nabízíme poradenství při výběru střelné zbraně a školení před získáním zbrojního průkazu.

Naši instruktoři jsou dlouholetí profesionálové v každém oboru, který si vám dovolujeme nabídnout. Mají nespočet praktických dovedností a zkušeností nasbíraných za mnoho let praxe. Budeme rádi, pokud se k našim spokojeným klientům přidáte také vy!