Osobní ochrana a převozy cenin

Potřebujete spolehlivě ochránit Váš objekt? Nabízíme Vám různé varianty zabezpečení. Jedná se o klasickou strážní službu, kdy se o objekt svěřený pod naši ochranu kromě strážců stará příslušný manažer. Ten je doplňován pracovníkem, který provádí kontrolní činnost v objektech v jakoukoliv denní a noční hodinu. Pro každý objekt je zpracován řád výkonu ostrahy a sepsán protokol o průběhu služeb. Používáme pochůzkový elektronický systém, který monitoruje činnost strážců během výkonu jejich služby.

Naši pracovníci disponují uniformou, která je vhodná pro daný typ objektu. Po dohodě s klientem je možné uzpůsobit nebo vytvořit jiný speciální typ uniformy či oblečení pro konkrétní objekt. Samozřejmě záleží na typu střeženého objektu, náročnosti služby strážného a další problematice. Uvědomujeme si, že strážný je většinou první osobou, kterou vaše návštěva uvidí, a je tedy nezbytné, aby působil dobrým dojmem. Nejen vystupováním, ale i dobře vypadajícím a vhodně zvoleným oblečením.

Také vybavení našich pracovníků se liší podle typu objektů. Pokud bude potřeba, aby ve Vašem objektu působila ozbrojená ochrana, není pro nás problém k tomu přihlédnout a kompetentního strážného zajistit. Obsluha EPS či EZS je pro nás samozřejmou věcí. Postaráme se také o zajištění objektu vyšším stupněm zabezpečení, ať už se jedná o rizikové objekty nebo rezidence vyžadující vyšší kvalitu osob určených pro zajištění těchto objektů. Při Vaší nepřítomnosti, nebo bude-li to situace vyžadovat, zajistíme monitorovací službu. Na základě objednávky navštívíme váš objekt, provedeme kontrolu a jsme schopni zajistit, aby prostor nevypadal „opuštěně“.

Náš tým v minulosti řešil i případ, kdy okolí nesmělo zaregistrovat zajištění objektu strážci, a pokud bude nutné řešit podobnou situaci, vše znovu zajistíme. Výměnu strážného a jeho případné posílení řešíme okamžitě nebo nejdéle do několika hodin (v reálu je výměna či posílení provedeno zpravidla do dvou hodin). Naši strážci jsou připraveni střežit Váš majetek s maximálním nasazením a profesionalitou, která je jim vlastní. Bude nám potěšením, projevíte-li zájem o naše služby, a Vaši důvěru rozhodně nezklameme.   

 

Osobní ochrana a převozy cenin

Náš tým je připraven ochránit a doprovodit cenné zásilky po České republice i v zahraničí. Zajistíme doprovody jak malých nákladů, tak kamionů, případně konvojů. Máme bohaté zkušenosti s převozy cenin z ČR a EU, ale i v zemích, o nichž se mluví jako o rizikových zónách. Vzhledem k dobré spolupráci s kolegy v okolních státech jsme připraveni Vám poskytnout plně profesionální služby se znalostí místních poměrů konkrétní země, do které bychom vaši zakázku realizovali. V případě potřeby jsme schopni zajistit vozidlo s balistickou odolností.

Ochrana osob

Osobní ochrana je velice široký pojem. Nejdříve musíme vyhodnotit míru rizika a ohrožení našich klientů. Poté dáme doporučení, o jaký typ ochrany by se mělo jednat. Čerpáme ze zkušeností s osobní ochranou známých hvězd showbyznysu (herci, zpěváci, Miss Universe, účastnice soutěží Miss apod.). Mezi naše klienty patří také úspěšní manageři společností, politici, duchovní a všichni, kteří se dostali do situace,  kdy naše služby museli využít. Tento typ služeb jsme poskytovali nejen preventivně, ale zároveň v okamžicích, kdy už byl klient přímo ohrožen (případně už po útoku) a zjistil, že je potřeba využít našich služeb.

Naši spolehliví ochránci jsou pro tyto případy vybaveni nejnovějšími prostředky ochrany. Pro svou náročnou činnost jsou vyškoleni a mají za sebou situace, ve kterých prokázali profesionalitu a správné reakce. Každý z nich je držitelem zbrojního průkazu a prošel tréninkem některého z bojových systémů. Naši ochránci dále absolvovali různé typy školení – zdravotnické semináře, obranné jízdy, střelby, školení osobní ochrany, kontrasledování apod. Tyto kurzy navštěvovali nejen u nás, ale i v zahraničí.

Disponujeme zkušenostmi s ochranou osob v ČR i v dalších zemích, včetně Slovenska, Maďarska, Řecka nebo Německa. Působili jsme také v zemích, které jsou uváděny jako země s vysokým rizikem únosu či napadení. Naši ochránci hovoří minimálně jedním cizím jazykem. Většinou se jedná o anglický, ruský, francouzský nebo německý jazyk. Náš tým je připraven být u Vás do několika hodin!

Pokud máte zájem pouze o takzvaný bezpečnostní doprovod či skrytou ochranu, jsme ochotni poskytnout i tento druh služeb. Vyžaduje maximální diskrétnost a loajalitu – my si tuto skutečnost uvědomujeme a garantujeme Vám,  že ke každému ze zákazníků takto opravdu přistupujeme. Z toho důvodu zásadně neuvádíme, pro koho jsme konkrétně pracovali a komu jsme poskytli náš ochranný tým. Podobné informace podáváme jen na vyžádání při osobním jednání a jen od klientů, kteří nám k tomu dali svolení. Na stoprocentní diskrétnost se můžete spolehnout i ve Vašem případě.