Ochrana objektů

Potřebujete spolehlivě ochránit Váš objekt? Nabízíme Vám různé varianty zabezpečení. Jedná se o klasickou strážní službu, kdy se o objekt svěřený pod naši ochranu kromě strážců stará příslušný manažer. Ten je doplňován pracovníkem, který provádí kontrolní činnost v objektech v jakoukoliv denní a noční hodinu. Pro každý objekt je zpracován řád výkonu ostrahy a sepsán protokol o průběhu služeb. Používáme pochůzkový elektronický systém, který monitoruje činnost strážců během výkonu jejich služby.

Naši pracovníci disponují uniformou, která je vhodná pro daný typ objektu. Po dohodě s klientem je možné uzpůsobit nebo vytvořit jiný speciální typ uniformy či oblečení pro konkrétní objekt. Samozřejmě záleží na typu střeženého objektu, náročnosti služby strážného a další problematice. Uvědomujeme si, že strážný je většinou první osobou, kterou Vaše návštěva uvidí, a je tedy nezbytné, aby působil dobrým dojmem. Nejen vystupováním, ale i dobře vypadajícím a vhodně zvoleným oblečením.

Také vybavení našich pracovníků se liší podle typu objektů. Pokud bude potřeba, aby ve Vašem objektu působila ozbrojená ochrana, není pro nás problém k tomu přihlédnout a kompetentního strážného zajistit. Obsluha EPS či EZS je pro nás samozřejmou věcí. Postaráme se také o zajištění objektu vyšším stupněm zabezpečení, ať už se jedná o rizikové objekty nebo rezidence vyžadující vyšší kvalitu osob určených pro zajištění těchto objektů. Při vaší nepřítomnosti, nebo bude-li to situace vyžadovat, zajistíme monitorovací službu. Na základě objednávky navštívíme váš objekt, provedeme kontrolu a jsme schopni zajistit, aby prostor nevypadal „opuštěně“.

Náš tým v minulosti řešil i případ, kdy okolí nesmělo zaregistrovat zajištění objektu strážci, a pokud bude nutné řešit podobnou situaci, vše znovu zajistíme. Výměnu strážného a jeho případné posílení řešíme okamžitě nebo nejdéle do několika hodin (v reálu je výměna či posílení provedeno zpravidla do dvou hodin). Naši strážci jsou připraveni střežit Váš majetek s maximálním nasazením a profesionalitou, která je jim vlastní. Bude nám potěšením, projevíte-li zájem o naše služby, a Vaši důvěru rozhodně nezklameme.  

Uvědomujeme si, že strážný, který je většinou první koho Vaše návštěva uvidí a je tedy nezbytné, aby působil dobrým dojmem a to nejen vystupováním, ale i dobře vypadajícím a vhodně zvoleným oblečením. Také vybavení našich pracovníků se liší podle typu objektů. Pokud budete mít potřebu, aby na vašem objektu byla ozbrojená ochrana není pro nás problém k tomuto přihlédnout a takového střážného zajistit.

Obsluha EPS či EZS je věcí která je pro nás samozřejmostí. V některých případech je třeba zajistit objekt vyšším stupněm zabezpečení jedná se o rizikové objekty, rezidence a podobné objekty zde je potřeby vyšší kvalita osob kteří takovýto objekt zajišťují jsme schopni zajistit i tyto objekty. Při Vaší nepřítomnosti, nebo pokud to bude Vaše situace vyžadovat zajistíme Vám monitorovací službu, kdy dle objednávky navštívíme Váš objekt, či prostor a provedeme kontrolu, zajistíme aby nevypadal „opuštěně“.

Řešili jsme v minulosti případ, kdy okolí nesmělo zaregistrovat zajištění objektu strážci pokud bylo třeba řešit podobnou situaci znovu zajistíme ji. Výměna strážného, případné posílení řešíme okamžitě a nejdéle do několika hodin je výměna či posílení provedeno většinou se reálně jedná o cca 2 hodiny. Naši strážci jsou připraveni střežit Váš majetek s maximálním nasazením a profesionalitou která jim je vlastní, pokud budete mít zájem potěší nás to. A nezklameme vaši důvěru.