O nás

Naše společnost si Vám dovoluje nabídnout své služby v oblasti bezpečnosti a výcviku osob. Zakladatel společnosti se věnuje této problematice již více než 20 let. Pracoval externě pro několik velkých bezpečnostních agentur, kdy založil a vedl speciální tým pro ostrahu fotbalových a hokejových utkání, koncertů, dále se věnoval ochraně osob (osobní ochraně) , převozu hotovosti a cenin, speciální ochraně objektů. Později tyto služby již v jiné společnosti rozšířil i o detektivní služby a přijal nabídku vedení její divize speciálních služeb i zde ovšem působil jako dodavatel a realizoval jejich zakázky. V té době, ale již realizoval i své projekty a poskytoval své služby pro další klienty. Jednalo se o veškeré služby v oblasti bezpečnosti.

 V souvislosti s dalšími zakázkami v zahraničí začala další nová éra poskytování služeb i v poradenství a osobní ochraně mimo území ČR. Zároveň se věnoval sportovní činnosti jako trenér a působil jako externí instruktor taktiky zásahu pro městskou policii. Dále organizoval několik kurzů pro osobní strážce s českými i zahraničními instruktory, kterých se zúčastnili zájemci z řad privátního i státního sektoru. Léty zkušeností a poznatků, kdy se setkával s různými profesionály z oboru i mimo  zúročil při  vytváření společnosti, která se věnuje svým klientům s maximální péčí a profesionalitou. Nejsme společnost, která je a bude vždy nejlevnější za každou cenu.

Držíme si svůj standart a jméno což je to nejcennější co máme. Loajalita je vlastnost, která nás ctí. Jsme připraveni 24 hodin denně Vám poskytnout naše služby s našimi profesionálními spolupracovníky, kteří splňují veškeré podmínky pro činnost v dané problematice. Poskytneme Vám konzultace, nejen  při tvoření zabezpečení vašeho domu, či objektu, ale i v osobní ochraně, a další problematice která u Vás mohla nastat. V každém sloupci  najdete možnosti toho co jsme schopni Vám nabídnout.

V oblasti výcviku jsme schopni trénovat nejen vaši společnost, ale i Vás jako jednotlivce. Pokud máte složitější problém rádi Vám podle typu vašeho problému poradíme, či doporučíme advokátní kancelář. V případě pohledávek jsme schopni díky zkušenostem ve spolupráci z několika  exekutorskými kancelářemi poradit i v tomto typu problematiky, byť toto není náš hlavní smysl činnosti. Oblast IT bezpečnosti je novinka, kterou chceme poskytovat v rámci našich služeb.